רז עצמון הוא יועץ עסקי שעבד עם כמה מהחברות הגדולות בעולם. בין לקוחותיו נמנו קוקה קולה, פפסי, נסטלה ויוניליוור. ההתמקדות של עצמון היא לעזור לחברות להבין ולהגיע ללקוחותיהן. הוא כתב שני ספרים בנושא, “הארגון במרכז הלקוח” ו”להמציא מחדש את חווית הלקוח”.

בשנים האחרונות אטמון עובדת עם חברות כדי לעזור להן להבין את הלקוח המילניום. הוא מאמין שהדור הזה שונה מכל מה שהיה קודם, ושעסקים צריכים להתאים את האסטרטגיות שלהם כדי לפנות אליהם. בראיון לפורבס הוא אמר: “מה שמעניין במילניום הוא שהם הילידים הדיגיטליים הראשונים. הם לא מכירים עולם בלי אינטרנט או מדיה חברתית”.

עצמון מאמינה שעסקים צריכים להתמקד ביצירת חוויות מותאמות אישית ורלוונטיות לכל לקוח בודד. הוא גם חושב שחברות צריכות לעשות שימוש בטכנולוגיה כדי לספק את החוויות הללו. באותו ראיון לפורבס הוא אמר: “אני חושב שנראה הרבה יותר שימוש בבינה מלאכותית על מנת ליצור את החוויות האלה”.

רז עצמון עסקים

רז עצמון הוא יועץ עסקי שעבד עם כמה מהחברות הגדולות בעולם. ההתמקדות שלו היא בסיוע לחברות להבין ולהגיע ללקוחותיהן. בשנים האחרונות הוא עובד עם חברות כדי לעזור להן להבין את הלקוח המילניום. הוא מאמין שעסקים צריכים להתמקד ביצירת חוויות מותאמות אישית ורלוונטיות לכל לקוח בודד.